Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))

5 posters
YazarMesaj
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi
Düdük Replemeleri.)) : 3
Lakap : Frenz "xxU2xx"

Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Empty
MesajKonu: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 11:17 am

** Yeni Anagemi Sistemi **
-Yeni anagemi sistemi Ulus Puanı sistemini kaldırıyor. Savaşlar ulus Liderinin seçtiği zamanlarda olacak. Liderler kendi saldırı savaşının tarihini belirleyebilecek. (haftada 2 anagemi savası) *** Büyük avantaj vay efendim gece çıksın, sabahın köründe çıksın, avantajlı olduğumuz saatte çıkaralım olayları sona eriyor. Maddi olarak ve savaş puanı olarak bulunmaz nimet

- Eğer liderler bir tarih belirlemezse sistem otomatikman tarih atayacak. **** Kuvvetle muhtemel sistem otomatik olarak Cumartesi yada Pazar günü akşam 20:00 yi belirleyecektir.

- Bu sistemin SPY kullanımını devre dışı bırakacağı düşünüyoruz. *** Evet spy kalmaz. En güzeli aynı anda başlayan anagemiler hem saldırı hem savunma anagemisi aynı anda çıkar sağa sola koşturmaktan kendinizi kaybedebilirsiniz.

** Görev Ustası **
- Bir görevi tamamladığınızda o görev için Görev Ustası ünvanını kullanabileceksiniz.

- Görev ustası olduğunuz görevlerde diğer oyunculara yardım ederek size Tecrübe Puanı kazandıran madalyalardan kazanabilirsiniz. *** Düşük lvl oyuncular için bulunmaz nimet görev penceresini açtığınızda alt kısımda yardım çağır butonu bulunur ona tıkladığınızda sistem görevi daha önceden tamamlamış oyunculara davet yollar 30 sn içerisinde 1 form dolusu adam görev yapmaya gidebilirsiniz. Yüksek lvl oyuncu neden kabul etsin, uğraşsın ki diyenler çıkabilir onlara da bu yardımları karşılığı belirli oranlarda spı ve ex hediye olarak verilir. Gözünüzde çok büyütüp yeni arkadaşların görevlerini yaparak lvl atlarım diye düşünmeyin  Her görev için bu özellik yoktur benim görevde yardım butonu çıkmadı diye ticket atıp yönetimin vaktini çalmayalım arkadaşlar.

** Görevlerdeki Değişiklikler **
- 74 Lv Görevi. Artık vurduğunuz silah slotu başı değil 4 milyon civarında sabit bir para miktarı ve ekstra Kart ve Silah kazanacaksınız. *** Evet sabit 4m görev başladıktan sonra town atıp işlerinize bakabilirsiniz görev sonunda şehre atıp paranızı ve kartlarınızı verecektir.

- 43 Lv Görevi. Artık bu görevden Önek SonEk kartı kazanmayacaksınız. Bir zırh ve o zırh için bir Yükseltme Kartı kazanacaksınız. *** En büyük nimet ön ve son ekleri yapabileceksiniz. Bu konuda farklı yorumlara açık şuan mevcut gelen eklere artı olarak dünya kadar yeni ek mevcuttur. Delme olasılığı eklerin ana özelliği değildir bonus olarak gelir ısınma ağırlık gb.

** Yeni Haritalar**
- Gelişmiş Üs Corona Kalesi ve Savaş Haritası Coronado.*** Günışığındaki yeni üs görsellik olarak bana göre en mükemmeli üsse girince hepinizin heyecanlanacağını düşünüyorum. Yeni haritalar Robenia ve Barren e geçiş Günışığından olacağı için birçok tugay burası için uzun soluklu mücadelelere girecektir. Harita geçişlerinde tam sıra Günışığından—Barrenland—Barrenlad den de Robenia ya şeklindedir.

- Robenia Şehri ve Barrenland haritaları. *** Robennia 9x üstü Barrenland tam 88 de bembeyaz olur Robenia çok fazla kasmadım fakat drop oranlarının zayıf olduğu söyleyebilirim. Barrenland büyük nimet gemetria, İncil, laplace,metamorfoz. 92 ok, 92 tongpha, 88 terol, 90 bawoo, çeşitli motor ve radar kartları ana droplarıdır. Haritada gold mob bulunmaz normal mob lardan düşen droplardır bunlar.

- Bu 2 Yeni harita 9x Oyuncular içindir. *** Yine Bg avantajını görebilirsiniz full olasılık bawoo ile 82 – 83 lvl de tek atar geçersiniz Barren de.

** Kullanıcı Arabirimi **
- Yetenek Penceresi değişti. ***Büyük ferahlık sağlandı geminizle ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz pencere boyutu da eski halinin 2 katına geldi.

- Envanter ve Depo için yeni arabirim. *** Büyük kolaylıklardan biri soldan sağa 3 sıra görebildiğiniz envanteriniz 10 sıraya çıkıyor yukardan aşağıya da hiç yandaki çubuğu kaydırmadan 70- 80 civarı malzemeyi görebilirsiniz.

** Eşya Dükkanı**
- Phillon Kutusu, Muskalar ve SlotArmor içerir. *** Jeton attıkça belirtilen ürünlerden kazanabilirsiniz genel olarak Armor için atarsınız ama armor olmasa da boş gelmez belirtilen ürünlerden toplarsınız çok çeşitlidir 3 ana maddenin altında onlarca ürün vardır işinize yarayacak.

- ilk olarak 1.Tier armorlar bulunacak daha sonra yenileri eklenecek. *** Şuan 6 çeşit Slot armor var bunlardan ilikini göreceğiniz belirtilmiş ilk çeşit slot armorlar enerji kalkan değerlerinizi %20 hızlı doldurmanızı sağlar extra özellik olarak. Armorlar X8 olarak yükseltilir. 8lvlde düşebilir 98 lvlde şansınıza kalmış. 8 lvl olanların trade i vardır üstü lvl lerin yoktur. Lvl yükseltmek yada düşürmek için item shoptan upgrade kartları almanız gerekecektir. Upgrade yaparken yanma riski 0 dır, yükseltimlerde silinmez.

- Yeni Armorlar için upgrade kartları. *** İtem shoptan lvl yükseltmek yada düşürmek için almanız gereklidir.

- Yeni armorlar versiyon atladığında Yükseltimleri silinmeyecek.

** Uluslarla İlgili **
- FreeSKA haritası kaldırılacak.
- Yeni bir Gear oluşturduğunuzda Ulus seçebileceksiniz ancak level 11 deki görevle bu ulusu değiştirebileceksiniz.
- CoMa lar oyuncuların ulus seçimini sıfırlayabilecek

** Yükseltim Kartları **

- Radar Ve Motorlar için çeşitli yükseltim kartları.*** Motor için; Çeşitli kartlar mevcuttur. Biri min-max ve yer hızına artı basar, biri itici süresini 1 sn arttırır, biri dönüş açısına artı basar, bir diğeri ise lvl ini düşürür en çok rağbet gören budur BG ve IG ler 86 motorunda kilit rol oynar.

Radar için; Standart menzil ve gelişmik menzil olmak üzere 2 tanedir. Basılan her kart menzili %2 oranında arttırır.

Sakın silahlar gibi düşünüp kart basmaya çalışmayın motorlara ve radarlara 3 yükseltimden fazlasını yapanını daha görmedim. İlkte de yanabilir yanmaz kağıt kullanılamaz.

- Hiper yükseltim kartları eklendi (Savunma,Manevra,Delme Olasılığı). *** En can alıcı nokta savunma ve manevra kartları. Gerek savaşırken gerek kendi kaslarınıza basarken birçoğunuzu çileden çıkaracaktır. Hiper olmayanları mooblar dan düşer hiperler ise savaş puanı dükkanında satın alınır. Gemiye çok buyuk artı sağlar örnekleyecek olursak; 88 lvl Ag slot armoru %20 defans verir basacağınız 10 savunma kartıyla birlikte savunma değeri %29.5 gibi bir rakam olacaktır. Bu savunma etkisini kırabilmek içinde Delme kartlarını koymuşlar buda ekstra bir silah daha yapmanız anlamına gelicek tabi herkes için geçerli değildir. Delme değerlerinin PS de asıl ek değilde bonus olarak gelmesi işinizi biraz daha zorlaştırır.

** Diğer**
- GamePad / Joystick desteği eklendi. *** Buyuk keyif joystick ile gemi uçurmak muhakkak deneyin derim.

- Renk Dükkanı Kaldırıldı. Tüm armorlar standart renklere dönecek. (Daha iyi oyun performansı için yapılan bir ayar). *** Çok yerinde bir uygulama zaman içerisinde fark edeceksiniz.

Kesinleşmemiş içerik
- Hiper yükseltim koruma kartları. *** Oyunu kredi ile oynayanlara bulunmaz nimet item dükkanına eklenicek 1 yada 3 adet seçeneği ile satılır. 10 yükseltimdeki silahınıza bastığınızda yanması durumunda yine 10 yükseltimde kalmasını sağlar bu sayede gönül rahatlığıyla 13-14 yükseltimi zorlayabilirsiniz. Maddi olarak büyük külfet.

- Depo ve Envanter kapasite arttırım kartları. *** İtem dükkanından alınacak her bir kart ile Depo yada Envanterinize ekleyebileceğiniz malzeme adedini 10 arttırırsınız.

Sabırlı olun ve page in gelmesini bekleyin arkadaşlar her şeyi kendi gözlerinizle görün. Anlatımda eksiklerim vardır onlar içinde kusuruma bakmayın. Syn yönetici bu maddeleri sıraladığı için sadece bunlardan bahsettim bunlar haricinde de farklılıklar var bahsedilmediği için o konulara girmedim. Örn; Patladığınız zaman skilerinizin silinmemesi gb. Hepinize zevkli keyifli oyunlar dilerim her şey gönlünüzce olsun.
http://born2kill.bosforum.org
sprint
Acemi Çaylak
Acemi Çaylak
sprint

Erkek
Domuz
Düdük Replemeleri.)) : 1
Lakap : musti/mıstık

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 1:29 pm

comalar kimler oluyor ?
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

Düdük Replemeleri.)) : 4

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:46 am

o Daha Açıklanmadı... Ama ulus Deiştirmeyle bi alakası war .)
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:51 am

ulus degıstırme ıyı olmaz ki sureklı sıkılan yada o ay hangı ulus ıyıyse o ulusa gecılme olur bırde bu sureklımı olucak bence bu ulus degısımı olmucaktır bu eop 3.2 bir anlamda paraya dönük bir pathc olacağı için pek umursucaklarını zannetmıyorum adamın ıyı olmasına gerek yok o zaman ıyı ulus hangısıyse ona gecılır Very Happy
silent
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:57 am

o bölüm ile ilgili bi yorum yapmadılar oyun yöneticileri.. bom
sprint
Acemi Çaylak
Acemi Çaylak
sprint

Erkek
Domuz
Düdük Replemeleri.)) : 1
Lakap : musti/mıstık

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:12 pm

Admin demiş ki:
ulus degıstırme ıyı olmaz ki sureklı sıkılan yada o ay hangı ulus ıyıyse o ulusa gecılme olur bırde bu sureklımı olucak bence bu ulus degısımı olmucaktır bu eop 3.2 bir anlamda paraya dönük bir pathc olacağı için pek umursucaklarını zannetmıyorum adamın ıyı olmasına gerek yok o zaman ıyı ulus hangısıyse ona gecılır Very Happy
silent

ama oyundaki HERKES ulus değiştirmiş olcak belki şuan bcu iyi ise iyilerin çoğu aniye gitcek belki böle olunca önceden anide olup aniyi beğenmeyenler pişman olcak onun gibi karışık bi durum ilk sıfırlamada böyle dediğim örnek yaşanabilir ama diğer sıfırlamalarda olmaz
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 4:54 pm

bildiğim kadarıyla eğer ulus değişimi yapılırsa sıfırdan başlar. yoksa oyun yönetimi bu oyunu neden paraya çevirmeye yönelik böyle bir patch gelmesini istesin ki türkiye serverine inş kapatırlar. o duruma gelirse türkiyede kazandıklarımızı bunlaramı harcıcaz..
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:56 pm

yok öyle her dileyen ulus deiştiremicek neye göre olcak onuda bilmiorm ama airrivalsın forumunda okumuştum Very Happy Bu arada adnan abi senn yüsünden üssü alamadık Very Happy
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:58 pm

HAYDA BEN NE YAPTIM MALESEF İŞTEYDİM BUGÜN .)) silent
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 8:00 pm

ee bn yetişemedim sen 70 açamadın daha ne olsun Very Happy
FireCannoN
Moderator
Moderator
FireCannoN

Erkek
Domuz
Lakap : Ati

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 2:21 pm

Birader konu dışına cıkmayalım Very Happy
ANTİGUARDİANS
Düdük Admin
Düdük Admin
ANTİGUARDİANS

Erkek
Domuz
Düdük Replemeleri.)) : 5
Lakap : XLR

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 8:02 pm

slot armorlarının resimleri için:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))   Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .)) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 2:50 am

alelacele gelen yeni pathc hehe Very Happy neyse umarım gm tm filan fıstık yukarı yönetimdekileri memnun etmişlerdir. benim son sözüm

TR YE GETİRDİĞİNİZ PATCH KADAR DEĞERLİSİNİZ......

Ep 3.2 hakkında ufacık bilgi .))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I Gear Kullanımı, Statlari, Silahlari Hakkinda Detayli Bilgi
» A gear herşey için bilgi
» Ace Online Hakkında