Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nicklerimizin Hikayesi :)

+8
ANTİGUARDİANS
canerdu
Raijin
MrTermit35
sprint
JoySell
**Harpocrates**
GraFNyK
12 posters
YazarMesaj
GraFNyK
Moderator
Moderator
GraFNyK

Erkek
Kedi
Düdük Replemeleri.)) : 7
Lakap : Graf-Ulaş

Nicklerimizin Hikayesi :) Empty
MesajKonu: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 8:46 pm

Başlıkta da göründüğü gibi bu konuyu acma sebebim tugayımızdaki üyelerin nicklerini merak etmem :)

Gelelim benimkilerin hikayesine...

İlk olarak GraFNyKden başlıyalım.Bunun o kadar fazla bi hikayesi yok, ancak 2 saat düşünerek aklımdan cıkan uydurma bi isim Very Happy Öncede Frasnk di değiştire değiştire bu hale geldi :)

Lymon ise benim carım olmadığı icin birşey diyemiyeceğim ancak bi kac fikir yürüttüm.Bu üyeliği bana verek arkadaşın ilk carının ismi d3ngesizdi.(artık siz anlayın neden lymon koymuş Very Happy)
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi
Düdük Replemeleri.)) : 3
Lakap : Frenz "xxU2xx"

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 9:03 pm

DarkMesih Pegasus BCU dakı emekli BG onun

ismi nasıl doğdu derseniz gothic resimlere dadanmıştım bi ara o zaman dark yani siyah yaşıyordum hayatı mesih de zaten meslemek ten gelmiş yani el sıvaslamak bu yazımın

saçma olduğunu kabul eder yeni hikaye yazıcak arkadaşlara şimdiden iyi uydurmalar Very Happy
Frenz de hikayesiz aldım bu çarı daha ucuza geldi Very Happy:D
lol!

En son Admin tarafından Ptsi Mart 15, 2010 11:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://born2kill.bosforum.org
JoySell
Acemi Çaylak
Acemi Çaylak
JoySell

Düdük Replemeleri.)) : 0

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 9:44 pm

JoySell

O anda gelen bi ilhamdı Very Happy
sprint
Acemi Çaylak
Acemi Çaylak
sprint

Erkek
Domuz
Düdük Replemeleri.)) : 1
Lakap : musti/mıstık

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 11:11 pm

ben nerede olursa olsun üyelik alırken hep kullanıcı adında zorlanırım ve karekter isminde malum ı gearım sprint de hızlı demek o yüzden böyle koydum benimki de bi anlık ilham denebilir Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 11:17 pm

ben lastchange'i öğretmene sorarak yapmıştım ismin aslı lastchance yani son şans. öğretmene etrafa enerji yayan bi geminin adı ne olabilir diye sormuştum oda bunu dedi LastChance Ama ben yanlış harf kullanarak LastChange yapmışım fark etmeden:D
gelelim bizbizeyeteriz'e o benim yeğenin nicki knighttan ona bişey demicem
şimdi UCantCatchMe bunuda 1 saat ıgye hangi isim yakışır diye düşündüm öyle buldum türkçesi beni yakalayamassın
şimdi incredibleBg bu nicki 5 6 dk düşündüm hikayesi pek yok türkçesi inanılmaz bg
birolun hunteraircraft onu hatırlamıyom ne kdar düşündüm ama türkçesi uçak savar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 11:19 pm

he bide frankeinstain var onuda filmden görmüştüm filmin adı ölüm yarışı
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

Düdük Replemeleri.)) : 4

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 6:19 pm

En çok sewdiğim Charım De4thsT4lker di ismini bn koymadım ama ÖlümBekçisi olduğunu biliorm Hatta onun için resim bilemen yapmıştım (çok özlerim o charımı :)) Şimdi De Adnan abi izin werirse isim deiştircem 74+ olduğumda (aslında 83 de istiom ama olabilirmiyim bilmiom Very Happy :geek: ) Yapçaım isiMLer FLyinqCasTLe : Uçan kale -- MyMoon: Maymun dan gelio ama anlamı Bnm ayım Very Happy Sora BehLüL: Güzel olr die istediğimden Very Happy StyLeCreaTor: Stil Yaratıcısı We Daha sürüyle War Very Happy :cheers: :affraid:
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 6:45 pm

çılgın m gear çar senin değiştir tabe ismini nasıl istersen ama kasmayı bırakma :)
Raijin
Çaylak
Çaylak
Raijin

Erkek
Maymun
Lakap : SpECToR

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 6:57 pm

frenz o geminin adı o an aklıma nerden geldi bilemicem ama geldi işte bi ilham gibi bende koydum Very Happy
SpECToR tugayın yeni üyelerinin hiç bilmediği eskilerininde çoğunun unuttuğu(ulaş gibi Very Happy ) bir mg adını ben koymadım ama çok sevmiştim yaşadığım bazı olumsuzluklar nedeniyle silmiştim ki çoğu zmn keşke yapmasaydım diyordum
FeelMy bunuda ben koymadım kim bilir adam ne düşünüyordu bunu yazarken Very Happy
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 8:27 pm

FeeL My Şekerim Bnm Very Happy Şeker oğLaN Erkanım Bnm Very Happy
Raijin
Çaylak
Çaylak
Raijin

Erkek
Maymun

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 8:28 pm

hehe Very Happy lol! :flower:
GraFNyK
Moderator
Moderator
GraFNyK

Erkek
Kedi

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:27 pm

Dönecem ulenn!! lol!

Gerci 55 alıp dönmek baya zor olur ama Very Happy (hoca not kırdı Very Happy)
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:28 pm

Very Happy:D:D püüüüüü yakışıyormu hiç Very Happy
Raijin
Çaylak
Çaylak
Raijin

Erkek
Maymun

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:32 pm

abi öğrenci adama her not yakışır Very Happy
canerdu
Çaylak
Çaylak
canerdu

Erkek
Köpek
Lakap : canerdu

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:06 pm

canerdu kendımı bıldım bılelı bunu kullanırım caner durak ın canerdusu bu kadar basıt ne ıkı saat kafınızı yoruyorsunuz cat
GraFNyK
Moderator
Moderator
GraFNyK

Erkek
Kedi

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 7:54 pm

Hayatımda oynadığım 100'lerce online oyun oldu hepsindede farklı isim vardı aklıma gelenler bunlardı.Unutmadan bide Fragnyk vardı yada daha değişik yazdan kalma bişeyler işte :)
ANTİGUARDİANS
Düdük Admin
Düdük Admin
ANTİGUARDİANS

Erkek
Domuz
Düdük Replemeleri.)) : 5
Lakap : XLR

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 8:14 pm

antiguardians benim nickim değil ancak XLR tamamen bana özgü bi nickti google görsellere yazarsanızda cadillac xlr çıkıyor Very Happy
HindioqLu
Mod Adayı
Mod Adayı
HindioqLu

Erkek
Horoz

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 12:43 pm

oyuna ben isteksiz başlamıştım serkan abi ve mahalledekiler ısrarıyla .D ölesine soyadımı yapmıştım nick sonra oyun hoşuma gitti.Tabi eskiden çok aşırı az kişi vardı bcu ismim artık nam salmaya başlıyodu bende bi daha değiştirmedim nick imi Very Happy
MrTermit35
Mod Adayı
Mod Adayı
MrTermit35

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 6:52 am

HindioqLu demiş ki:
oyuna ben isteksiz başlamıştım serkan abi ve mahalledekiler ısrarıyla .D ölesine soyadımı yapmıştım nick sonra oyun hoşuma gitti.Tabi eskiden çok aşırı az kişi vardı bcu ismim artık nam salmaya başlıyodu bende bi daha değiştirmedim nick imi Very Happy

Böle bi hikayesi yok sallıo yine Very Happy Soyadından gelio ismi Very Happy bom
HindioqLu
Mod Adayı
Mod Adayı
HindioqLu

Erkek
Horoz

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 2:53 pm

şiyar bu anlatığım zaman diliminde senin daha oyundan haberin yoktu Very Happy:D
FireCannoN
Moderator
Moderator
FireCannoN

Erkek
Domuz
Lakap : Ati

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 3:26 pm

FireCannoN bu da bi anlık ilham Very Happy Knight oynarken Fire çok kullanıyordum Pegasusta FireMortar dı. Yani Ateşli havan topu Very Happy Cannon da Kocaman kocaman top atan bi top öyle birleşti Very Happy:D
KronosKsK
Acemi Çaylak
Acemi Çaylak
KronosKsK

Erkek
Düdük Replemeleri.)) : 1
Lakap : BloodFury

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 3:26 am

KronosKsk illa bir yunan mit. tanrı ismi yazmak gerekiyomus özgüre göre ares savaş tanrısı cok kullanıldıgından bende özgüre kronos koyalm dedim ole kaldı ksk li oldugumuzdan dolayıda sonunda ksk var RazuelKsk de elimizden geçmiştir zmnnda :)
**Harpocrates**
Düdük Admin
Düdük Admin
**Harpocrates**

Erkek
Keçi

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 2:02 pm

XXu2XX ESKİDEN HİNDİOĞLU İDİ çar takası nedeniyle arda frenz e geçti bend bg ye geçtim.)))
rambobeyy
Acemi Çaylak
Acemi Çaylak
rambobeyy

Erkek
Köpek
Lakap : RaMBoBeYY

MesajKonu: Geri: Nicklerimizin Hikayesi :)   Nicklerimizin Hikayesi :) Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 1:26 pm

Airrivalsın izlediğim ilk videosunda HaKaNBeYY diye bir ag yanakay ile kapışıyordu...
Ben de başına RaMBo koyunca ortaya güzel bi nick çıktı... RaMBoBeYY :)

Nicklerimizin Hikayesi :)
1 sayfadaki 1 sayfası