Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bennnn yıne bennn

YazarMesaj
canerdu
Çaylak
Çaylak
canerdu

Erkek
Köpek
Düdük Replemeleri.)) : 0
Lakap : canerdu

bennnn yıne bennn Empty
MesajKonu: bennnn yıne bennn   bennnn yıne bennn Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 9:34 pm

arkdaslar tek cektıgım resım bu oyun dosyalarını degıstırıp yenıden eskılerı yukleyınce resımler bum oldu:D
duzeltme:71yazmısım 70olcak lvlım:D
oyunda bır cok ag taktıgım var ısteyen acemı aglere ogretebılırım taktık serkan abı sen bılısun zaten ax var tak gerı gıdıosun backshotta ıse yaramıo sana:D
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
not nedenını pek bılmem ama 3kere ustuste arıtılmaktan bıktım mglerdende bıktım eskıden mg akstım ama bıktım.buff verenlerı sevıorum ama:D
kalkan felcı atan ahmak aglere dıorum kıt basmıorumk armorun canı cok:D
bglere dıcek lafım yok nede olsa her gearda onlar benım oyuncagım:Dzaten hava mod ısınıde caktım acede bırcok taktık gordum hava-varıl-hava az bg almadık:D2400un yıhuu 70lvlde hemde.porttan hava modunda gecıs gıbı taktıklerımde avr ısteyenesolerım hıper ıcın cok ıı taktık serkan abı senı ılgılendırıo bu.sadece bır agye ogrettım.Very Happy
ıgler ıcın bsıey demıorum 2.en sevdıgım gemı ıg cunku:Dbıde karavana gıdıo bpcıkler:(
bunlarda sızle paylasmak ıstedıgım bırkac sey.
sılahlarımı solememı ıstersenız solerım.

bennnn yıne bennn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BENNN