Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sınavlar

2 posters
YazarMesaj
canerdu
Çaylak
Çaylak
canerdu

Erkek
Köpek
Düdük Replemeleri.)) : 0
Lakap : canerdu

sınavlar Empty
MesajKonu: sınavlar   sınavlar Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:21 pm

ARKADASLAR BEN BU HAFTA COK OYUNDA OLAMICAM HAFTAYA 10SANIAV VAR 2SI ZAYIF SEREFSIZ BIR HOCA ZAYIF VERDI BANA CUNKU BANA KIL TAHTADAKI SORUYU COZEMIO BEN COZUORUM:D geometrı dersım cok ııdırde bu serefsız yuzunde bole oldu bunları duzeltmem lazım ve 10sınav agır yuk ama haftaya cumadan sonra hergun onlııneyım cunku sınavlar bıttı e halıyle dersler bıttı e halıyle tatılde basladı yanı hafta ıcıde oyundayımmmmmmm.en cok onlıne olan mgnız olcam ama 2haftalık cunku sonrada staj var offffffff.
GraFNyK
Moderator
Moderator
GraFNyK

Erkek
Kedi
Düdük Replemeleri.)) : 7
Lakap : Graf-Ulaş

sınavlar Empty
MesajKonu: Geri: sınavlar   sınavlar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 8:11 am

Ulen yürü git en cok sevdiğimiz mgymiş Very Happy Sen önce acede m yoksa airdemi oynuyacağına karar ver Very Happy
canerdu
Çaylak
Çaylak
canerdu

Erkek
Köpek

sınavlar Empty
MesajKonu: Geri: sınavlar   sınavlar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:58 am

en cok sevdıgınız degıl en cok on olacak dedım bu bır ıkı airdeyım dedımya sıkılınca acedeym ve kavga ettım dıe gectım analamıomusunlen Very Happy
GraFNyK
Moderator
Moderator
GraFNyK

Erkek
Kedi
Düdük Replemeleri.)) : 7
Lakap : Graf-Ulaş

sınavlar Empty
MesajKonu: Geri: sınavlar   sınavlar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 8:00 pm

Son bir soru ozaman kacıncı len bu Very Happy Forumda en az 4-5 mesajın var şuraya döndüm şuraya geldim diye Very Happy
canerdu
Çaylak
Çaylak
canerdu

Erkek
Köpek

sınavlar Empty
MesajKonu: Geri: sınavlar   sınavlar Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 12:08 pm

olum hep aynı seyı dıorum ılk basta hıc aceye gelmıcem dedım baktım herkes gıdıo bende gıdıyım bakım nasıl dedım sonra gıttım sonra sana sordum ıste kım avr kım yok dıe ole bole dedın aıre dondum gene sonra kavga ettım bır haftalık acede takıldım aırde sıklınca ora gıdıorum gene oranın savsaları zevklı oluo savsı 5dkda kaybettık sadece game over onelen ole bızım serverda saydırıolar bıde duste savs var kımse kımseyı cagırmıo ole zevkıne kapısıolar mıllet kapısıo ben ulakalrda kasıorum:Ddalanda yok:Dyada savsı kaybetsekte orda kasıorum gene yanı kazanan oranın sahıbı olmuo ıı yanı bu bıde:Dbıde ana gemı savsaları ızım aksamımıza denk gelse:D

sınavlar
1 sayfadaki 1 sayfası